Joris van Hulten werkt als fysiotherapeut en manueel therapeut bij Fysio Jansen. Zijn passie voor het vak en zijn nieuwsgierigheid naar het menselijk lichaam zorgen ervoor dat hij zich voortdurend blijft ontwikkelen. Na het afronden van de opleiding Fysiotherapie specialiseerde hij zich verder in de manuele therapie.
Joris houdt ervan om verder te kijken dan alleen de plek waar de klacht zich bevindt. Juist de meer complexe klachten spreken hem aan. Hij verdiept zich graag in de oorzaak van een klacht en vindt het een uitdaging om samen met de patiënt tot de juiste oplossing te komen.
Een bijzonder aandachtsgebied van Joris zijn klachten aan de voet en enkel. Hij heeft zich hier verder in verdiept en kijkt daarbij niet alleen naar de voet zelf, maar ook naar de invloed die deze heeft op de rest van het bewegingsapparaat.
In zijn behandelingen combineert Joris manuele therapie, mobilisaties, manipulaties, oefentherapie en andere behandeltechnieken om de behandeling zo goed mogelijk af te stemmen op de hulpvraag. Persoonlijke aandacht, duidelijke uitleg en een actieve samenwerking staan daarbij centraal.
Een afspraak maken met Joris? Dat kan!
Voor het maken of wijzigen van een afspraak kun je contact opnemen met onze assistente via 0493 – 242121.
Heb je een vakinhoudelijke vraag voor Joris? Dan kun je hem rechtstreeks appen via 06 – 46435838 of mail naar joris@fysiopraktijkjansen.nl

